Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Про компанію

НАШІ ПЕРЕВАГИ

ЦСН «Проком» - один з найбільших центрів сертифікованого навчання роботі з програмними продуктами систем «1С:Підприємство» та «BAS» (Business Automation Software) в Україні. Звернувшись до нас, Ви отримаєте наступні можливості:

  • опанувати практичні навички використання програмних продуктів «1С:Підприємство» та «BAS», програмування та конфігурування в системі «1С: Підприємство»;

  • навчатися у викладачів, що володіють багаторічним успішним досвідом підготовки користувачів цих систем, адже фірма «Проком» є одним з провідних впроваджувальних центрів України;

  • навчитися працювати на професійному рівні за обраною спеціалізацією від програміста до оператора;

  • після закінчення курсу отримати свідоцтво, пройти сертифікацію, а при успішному складанні тесту отримати сертифікат «Професіонал».

Досвід роботи. ЦСН «Проком» був створений в 2003 році і працює з продуктами «1С:Підприємство 8» вже 15 років. Центр має в своєму розпорядження постійні класи для навчання в Києві та Запоріжжі. Щорічно в центрі проходять навчання понад 500 слухачів.

Викладачі-практики. ЦСН «Проком» є структурним підрозділом ТОВ «Проком» (Procom, Ltd.). Компанія «Проком» працює на IT-ринку з 1991 року, є членом української громадської організації «Спілка автоматизаторів бізнесу» і має багаторічний успішний досвід автоматизації підприємств різних галузей. ЦСН «Проком» постійно бере участь в реальних проектах впровадження, що робить його викладачів досвідченими фахівцями-практиками.

Участь в проектах міжнародного рівня. Починаючи з 2011 року ЦСН «Проком» є основним партнером одного з найбільших міжнародних студентських IT-проектів – Олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe». Саме викладачі нашого центру розробляли всі ці роки завдання від України в блоці «1С:Підприємство», були незмінними членами журі, приймали участь в проведенні національних і міжнародних фіналів, готували навчальні відео-курси для підготовки до конкурсів.

Починаючи з 2012 року ЦСН «Проком» брав участь більш ніж в 10 проектах з підготовки користувачів, які виконувалися за сприяння Групи підтримки малого бізнесу Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) в Україні.

Співпраця зі сферою середньої та вищої освіти. ЦСН «Проком» співпрацює з багатьма закладами вищої освіти, коледжами та школами Києва, Запоріжжя та інших міст. Ми надаємо консультації та підтримку ВНЗ при складанні програм навчання IT-фахівців, проводимо спільні освітні проекти, майстер-класи, презентації, приймаємо активну участь у науково-практичних конференціях, організовуємо програми підвищення кваліфікації викладачів та практики студентів і допомагаємо студентам у  працевлаштуванні. Сумісна навчальна лабораторія ТОВ «Проком» та НУБіП України є переможцем конкурсу кейсів КСВ-2016 в категорії  «Найбільший внесок у сталий розвиток освіти».

НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ

Гарантія якості. Обов'язковою умовою викладання в ЦСН «Проком» є наявність атестації викладачів, досвід практичної роботи і реального впровадження програмних продуктів «BAS» та «1С:Підприємство». На даний момент викладачами і стажерами ЦСН «Проком» отримано 39 сертифікатів, з них 11 – атестація на право викладання нових курсів.

Видача свідоцтва єдиного зразка + сертифікат «Професіонал».  Кожен слухач сертифікованого курсу обов’язково отримує іменне свідоцтво, яке підтверджує факт проходження сертифікованого курсу, а також можливість тестування (2 безкоштовні спроби) для отримання додаткового сертифікату «Професіонал», який підтверджує рівень володіння інструментарієм системи.

Забезпечення сертифікованими матеріалами. Кожному слухачеві курсу надається комплект сертифікованих методичних матеріалів і ліцензійні версії продуктів для навчання

Власні розробки (тільки у НАС). Кожен слухач отримує навчальні матеріали, розроблені нашими викладачами. Зі зразками додаткових матеріалів можна ознайомитися тут.

Індивідуальний підхід. ЦСН «Проком» проводить як індивідуальне навчання, так і навчання в групах від 4-х до 10-ті осіб. Ретельно продуманий оптимум з 4-10 осіб дозволяє поєднувати індивідуальний підхід і всі плюси колективного освоєння матеріалу. Робота в невеликій групі більш продуктивна, ніж індивідуальні заняття: в групі відбувається взаємообмін досвідом, думками, а також накопичення бази проблем і помилок в освоєнні системи.

Гнучкий графік і форми навчання Графік підбирається індивідуально відповідно до побажань клієнта. Є денна, вечірня форми навчання та групи вихідного дня. Більш детально з умовами роботи центру можна ознайомитися тут.

Сприяння працевлаштуванню слухачів. ЦСН «Проком» надає активну допомогу нашим слухачам в подальшому працевлаштуванні. У нас ведеться база слухачів, які бажають працевлаштуватись, з інформацією про видачу сертифікатів/ свідоцтв і короткими резюме кандидатів. Встановлені та постійно розширюються контакти з потенційними роботодавцями в Києві, Запоріжжі і по всій Україні.

Організація стажування і практики. В ЦСН «Проком» розроблена унікальна комплексна програма практики і стажування. Її мета – надати можливість тим слухачам наших курсів, які ще не мають практики безпосередньо на робочому місці, отримати практичний досвід роботи з програмними продуктами «1С: Підприємство».

Сучасні комп’ютерні класи. Кожному слухачеві надається окреме комфортне робоче місце. Класи оснащені сучасною технікою і кондиціонерами. У вартість курсу навчання входить «кава-пауза» і забезпечення всіма необхідними методичними матеріалами.

Навчання на робочому місці клієнта і в інших містах. Для корпоративних клієнтів (група повністю комплектується від одного замовника) можлива організація навчального процесу безпосередньо на території клієнта. У разі потреби ми забезпечуємо виїзд не тільки викладача, але і свого класу (клієнт виділяє тільки відповідне приміщення). Можлива організація on-line навчання з використанням сучасних засобів комунікації.

Гнучка система оплати та знижок.