Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Відгуки

ЦСН "Проком" надає якісні послуги з навчання та консультування клієнтів. Ми вдячні нашим слухачам і клієнтам за довіру та позитивні відгуки про нашу работу. 

test
sgshds
Дуже гарний курс навчання, доступне викладання, уважне відношення до слухачів. Викладач має високий рівень знань як теоретичних  так і практичних. Викладач багато часу приділив індивідуальному підходу до викладання, та розкладу занять. Всі питання висвітлені у повному обсязі. Я вже другий раз прослухала курс і прийду ще третій лише завдяки викладачеві Кириленко Ліані Вікторівні.  Дуже чудовий, викладач і гарна людина. Впевнена що цей курс для мене не останній!!!
Черкун Світлана Володимирівна | м.Запоріжжя
Курси для користувачів
Все чудово! Графік, побудова виклад матеріалу, навчально-методичне забезпечення – по усіх критеріях курси організовані бездоганно.
Борисенко Петро Анатолійович | м. Запоріжжя
Курси для користувачів
Велике спасибi адмiнiстрацii ЦСН "ПРОКОМ" i особисто викладачу Литвиненку Володимиру Сергiйовичу за можливiсть отримати якiснi, професiйнi знання в областi бухгалтерiї.
Мисюк Альона Василiвна | онлайн
Курси для користувачів
Качество обучения на высоте, материал преподавателем разбирается в полном объёме. И стараются дать его больше даже чем заложено в курсе. Работа с небольшими группами даёт возможность преподавателю работать с каждым. Я очень доволен что выбрал именно Вас!
Карпенко Владислав Юрьевич | онлайн
Курси для програмістів